Szanowni Państwo! W sobotę 20 czerwca od 10-tej na terenie szpitala będziemy ćwiczyli ewakuację Pacjentów.
Scenariusz ćwiczeń zakłada przetestowanie odpowiedniej reakcji na sytuację kryzysową.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele: Wojsk Obrony Terytorialnej, Powiatu Szamotulskiego, Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz szpitala.
Prosimy o zachowanie spokoju! Ćwiczenia mają charakter wyłącznie szkoleniowy! Szpital będzie funkcjonował normalnie.
