Szanowni Państwo! W sobotę 20 czerwca, do godziny 12:00 nasze Laboratorium Analityczne będzie dostępne wyłącznie dla Pacjentów szpitalnych.
W tym czasie będziemy prowadzić prace informatyczne związane z przełączeniem systemów.
Pacjentów spoza szpitala zapraszamy do laboratorium od godziny 12:00!
W razie potrzeby mogą Państwo skorzystać z innych punktów pobrań w Szamotułach:
- Diagnostyka – ul. Dworcowa 18
- Diagnostyka – ul. Dworcowa 39
- Diagnostyka – ul. Wroniecka 26
- ALAB Laboratoria – ul. Wroniecka 33
Przepraszamy za utrudnienia!
